pl
ViaCon

Blog

Bez kategorii

II Poznańskie Seminarium Mostowe

Jako jeden ze sponsorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy na II POZNAŃSKIE SEMINARIUM MOSTOWE: MOSTY – BUDOWA, WZMACNIANIE, PRZEBUDOWA, które odbędzie się 18 i 19 kwietnia 2024 w hotelu Novotel & Ibis Poznań Centrum przy pl. Andersa 1.

W szczególności zapraszamy do wsłuchania referatu pt. „Wzmacnianie obiektów inżynierskich z wykorzystaniem stalowych konstrukcji z blach falistych. Możliwości oraz ograniczenia metody na podstawie zrealizowanych projektów”, który przedstawią Łukasz Stachowicz, Projektant Mostowy i Paulina Andersz, Kierownik Działu Projektowego ViaCon Polska.

Bez kategorii

Przerwa świąteczna

Bez kategorii

Kongres GWiOP 2023

Z dumą informujemy, że jesteśmy Sponsorem Srebrnym II Kongresu Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej, który w dniach 6-8 września 2023 r. odbędzie się w Krakowie.
Ubiegłoroczny Kongres w pełni potwierdził potrzebę uwzględnienia wód opadowych w zarządzaniu bezpieczeństwem powodziowym oraz konieczność zintegrowanego i kompleksowego podejścia do obu tematów. Zagadnienia związane z gospodarowaniem wodami w miastach i ochrony przeciwpowodziowej terenów pozamiejskich są ze sobą coraz ściślej powiązane. Zintegrowane i kompleksowe podejście do obu tematów staje się wymogiem naszych czasów. Wielopłaszczyznowa dyskusja, wytyczanie nowych kierunków i wskazywanie dobrych praktyk są dziś ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

II Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej obfitować będzie w wystąpienia przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za kształtowanie ram prawnych i finansowych gospodarki wodnej, uznanych naukowców i ekspertów oraz przedstawicieli firm działających w tym sektorze. Nie zabraknie także branżowych debat oraz prezentacji najnowszych rozwiązań technicznych.

Organizatorzy – Wydawnictwo Inżynieria – przewidzieli w programie praktyczne warsztaty, dyskusje panelowe, sesje techniczne, wystawę branżową oraz aż wycieczkę techniczną. Podczas uroczystej gali odbędzie się także ceremonia wręczenia prestiżowych nagród inżynieryjnych TYTANY 2023 w dziedzinie gospodarowania wodami i ochrony przeciwpowodziowej.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: będzie można w nim uczestniczyć online za pośrednictwem platformy AkademiaInzynieria.com. lub bezpośrednio w Krakowie w nowej lokalizacji: zabytkowym, pięknie odrestaurowanym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na Bielanach, położonym w najbardziej urokliwej dzielnicy Krakowa, tuż obok Lasu Wolskiego, czyli zielonych płuc Krakowa.
Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć na stronie
https://konferencje.inzynieria.com/gwiop2023/

REJESTRACJA na Kongres #GWiOP2023 – https://bit.ly/GWiOP2023_rejestracja
Serdecznie zapraszamy!

1 2