pl
ViaCon » Nasze rozwiązania

Nasze rozwiązania

Szeroka i konkurencyjna gama rozwiązań w zakresie Konstrukcji Inżynierskich, Rozwiązań Geotechnicznych i Systemów Retencyjnych.

Doświadczony zespół projektantów, którzy nieustannie udoskonalają nasze produkty i rozwiązania. 

 

Badania prowadzone we współpracy z wiodącymi ośrodkami akademickimi, które zaowocowały wieloma przełomowymi pomysłami. 

Doskonały zespół inżynierów projektowych, który tworzy niestandardowe i konkurencyjne rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Połączenie kompetencji właściwych dla grupy międzynarodowej, dysponującej najnowszymi zasobami oraz lokalnych inżynierów, którzy doskonale znają nasze rynki i kluczowych klientów.

Obszary naszych rozwiązań

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w dziedzinie inżynierii lądowej dostarczamy specjalistyczne produkty i rozwiązania w zakresie konstrukcji inżynierskich. Trwałość rozwiązań i poszanowanie środowiska naturalnego – to cechy którymi charakteryzują się nasze rozwiązania. Mając szeroką gamę produktów do budowy obiektów inżynierskich jesteśmy w stanie zaoferować indywidualne rozwiązania dopasowane do wymagań i portfela zamawiającego.

Nasze geosyntetyki ułatwiają rozwiązanie wielu problemów w dziedzinie inżynierii geotechnicznej. W swojej ofercie posiadamy takie produkty jak geowłókniny, geotkaniny, geosiatki, geomaty, geomemebrany, geokompozyty drenażowe, gabiony. 

Mając na względzie zrównoważone gospodarowanie wodami opadowymi wprowadziliśmy do naszej oferty szereg rozwiązań służących do magazynowania wód opadowych, infiltracji i odwadniania, aż po oczyszczanie ścieków opadowych.