pl
ViaCon » Kontakt » Centrala Rydzyna

Kontakt

Centrala Rydzyna

Bridges & Culverts Solutions (Mosty i Przepusty)

Barbara Bednarek
Dyrektor Zarządzania Projektami

+48 65 525 45 39

basia.bednarek@viacon.pl

Patryk Jankowski
Kierownik Działu Konstrukcji i Rur z Blachy Falistej

+48 65 525 96 62

patryk.jankowski@viacon.pl

Tomasz Tauchert
Zastępca Kierownika Produktu Rury z Blachy Falistej

+48 65 525 97 51

tomasz.tauchert@viacon.pl

Marek Szyszka
MultiPlate, SuperCor®,UltraCor®
Doradca Techniczno-Handlowy 

+48 65 525 96 57

marek.szyszka@viacon.pl

Monika Kuśpiel
MultiPlate, SuperCor®,UltraCor®
Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy 

+48 65 525 45 50

monika.kuspiel@viacon.pl

Maciej Węgrzynowski
Kierownik Działu Mosty Acrow i CON/SPAN 

+48 601 765 447

maciej.wegrzynowski@viacon.pl

Tomasz Rycombel
Kierownik Projektów
Business Unit Bridges & Culverts

+48 601 761 597

tomasz.rycombel@viacon.pl

GeoTechnical Solutions (Rozwiązania Geotechniczne)

Mariusz Peroński
Dyrektor Działu Geosyntetyki i Rury z Tworzyw Sztucznych

+48 65 525 45 73

mariusz.peronski@viacon.pl

Paweł Radziemski
Koordynator ds. Geosyntetyków i Ścian Oporowych

+48 65 525 96 43

pawel.radziemski@viacon.pl

Marta Humerska
Doradca Techniczno-Handlowy

+48 65 525 45 56

marta.humerska@viacon.pl

Ewelina Saniuta
Doradca Techniczno-Handlowy 

+48 65 525 96 56

ewelina.saniuta@viacon.pl

Daria Mendelewska
Doradca Techniczno-Handlowy
PECOR OPTIMA® i Pecor Quattro

+48 65 525 97 53

daria.mendelewska@viacon.pl

Maciej Wiśniewski
Kierownik Produktu Ściany Oporowe

+48 58 762 30 56

maciej.wisniewski@viacon.pl

StormWater Solutions (Systemy Retencyjne)

Sławomir Berger
Kierownik Produktu Systemy Retencyjne

+48 665 564 568

slawomir.berger@viacon.pl

Rafał Gudaj
Kierownik Produktu Systemy Retencyjne 

+48 887 773 692

rafal.gudaj@viacon.pl


Centrala:

ViaCon Polska Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 6
64-130 Rydzyna k. Leszna
tel.: +48 65 525 45 45

NIP 6971710977
REGON 410351222

Nr KRS: 0000093391
Sąd Rejonowy w Poznaniu IX Wydz.Gosp. KRS
Kapitał zakładowy:
1 420 000 PLN

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.