O firmie

ViaCon w Polsce tworzą obecnie trzy firmy: ViaCon Polska sp. z o.o. , ViaCon Construction sp. z o.o. oraz ViaCon sp. z o.o. Wszystkie wymienione spółki wchodzą w skład założonej w roku 1986 w Szwecji i Norwegii grupy ViaCon. Jest to największa w Europie organizacja działająca na rynku przepustów stalowych i rur podatnych. Grupa ViaCon, obecna w 19 krajach, jest członkiem międzynarodowej grupy SAFEROAD®. Dzięki wsparciu całej grupy i możliwościom korzystania ze wspólnych doświadczeń, każda firma oferuje produkty najwyższej jakości i profesjonalne doradztwo techniczne.

Na rynku krajowym firma ViaCon Polska działa od 1997 roku. Obecnie w grupie firm podlegającej organizacyjnie ViaCon w Polsce są firmy z Czech, Słowacji, Austrii , Węgier, Rumunii, Bułgarii i Turcji. W 2007 roku swoją działalność rozpoczęła firma ViaCon Construction należąca do Grupy ViaCon. Jej zadaniem jest kompleksowe wykonawstwo obiektów mostowych oraz budowli inżynierskich na potrzeby budownictwa komunikacyjnego.

W celu podniesienia jakości obsługi i przyspieszenia terminów dostaw firma ViaCon Polska Sp. z o.o. od 2008 roku zaczęła tworzyć oddziały i filie na terenie Polski. Pierwsze powstały w Warszawie i Kielcach, kolejne w Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu. Każdy z nich posiada swój magazyn, co zapewnia stały dostęp do towarów i szybki czas dostawy.
Zapraszamy do odwiedzenia profilu ViaCon Polska na portalu Facebook oraz na oficjalny kanał w serwisie internetowym YouTube!

www.youtube.com/viaconpolska

www.facebook.com/viaconpolska

linkedin.com/company/viacon-polska

www.instagram.com/viaconglobal

viacon

Działalność:

  • produkcja i sprzedaż: rura, stalowy przepust z blachy falistej, konstrukcja podatna ze stali i tworzyw do budowy,
  • naprawa: przepust, most, wiadukt, tunel, przejazd gospodarczy, przejście dla zwierząt,
  • produkcja i sprzedaż: systemy kanalizacji deszczowej, systemy kanalizacji sanitarnej, zbiorniki retencyjne,
  • sprzedaż: geosyntetyki (geowłókniny, geosiatki, geotkaniny, geomaty, geokompozyty, geomembrany),
  • sprzedaż i dzierżawa: mosty tymczasowe typu Acrow.

Specjalizacja:

przepusty drogowe, przepusty stalowe z blachy falistej (lider na rynku polskim)

viacon

Lider w produkcji przepustów

Produkcja przepustów stalowych z blachy falistej to nasza specjalność. Jako lider na polskim rynku współpracujemy zarówno z koncernami międzynarodowymi jak i małymi firmami lokalnymi. Wszystkich traktujemy z należytym szacunkiem, dbając tym samym o owocną współpracę.
Pracownicy firmy ViaCon to ludzie dobrze wykształceni, oddani, profesjonalni i sympatyczni. Sporą ich część stanowią młodzi ludzie, dlatego naszą siłą jest połączenie doświadczenia z energią młodości i chęcią ciągłego rozwoju. Fakt, iż ViaCon to lider w branży zobowiązuje i motywuje by cały czas dążyć do bycia lepszym.
Nasza produkcja kompleksowo zaopatruje rynki infrastrukturalne. Produkty i rozwiązania oferowane przez ViaCon stosowane są na budowach dróg i kolei na całym świecie.

Produkty MultiPlate MP200, HelCor® i HelCor PA, SuperCor® oraz geosyntetyki posiadają znak CE.

Mając na uwadze dobro naszych klientów oraz środowisko naturalne wdrożony i certyfikowany został Zintegrowany System Zapewnienia Jakości zgodny z ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.
Dodatkowo dysponujemy także Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na zgodność z BS OHSAS 18001.

Naszym celem jest doskonalenie produktów oraz ścisła współpraca z klientami, ośrodkami naukowymi i badawczymi a także administracją i dostawcami.

Mapka ułatwiająca dojazd do naszej firmy znajduje się w dziale kontakt.